Vítejte na Elf.cz![zavřít]
Máme pro Vás spoustu kvalitních fotek celebrit, ženské krásy,
tapet, bulvárních fotek, erotiky, filmových záběrů, videa, vtípky, zábavy
a spoustu dalšího obsahu s každodenními aktualizacemi, a to vše zdarma!
Nevěříte? Stačí si Elfa přidat do oblíbených a přesvědčit se zítra na vlastní oči.
A mezitím si můžete prohlížet spoustu obrázků, které zde již máme,
nebo se zaregistrovat, čímž získáte další výhody.

Jedinou podmínkou je, že Vám musí být alespoň 18 let.
Pokud jste mladší než 18 let, pokračujte prosím zde.
elf.cz
Čas zobrazení: 27.10.2016, 17:03:40
Skin: [ modrý | šedý ]
 natrvalo
Příspěvky uživatele

lemricka

<< novější   první   starší >>

Kategorie: Hudba > Techno
 
Permanentní odkaz na příspěvek lemricka (1)
19.10.2006
14:28:16

elf.cz - avatar uživatele lemricka

Techno

myslim že pan vojensky psychouš by mel požadat rovnou o sveraci kazajku... a to že maš nebo budeš možna mit VŠ to moc na mozku nepřida jak zde zjevne čtu.. na jedne strane bys technařa mlatil a na druhe kdyby byli opet povodne by si mu pomohl a ani bys nevedel že technař je .. spyš ty nemaš paru co je to KSČSSD destak si volil toho vymaštenyho paroubka kerej si hrabe pod vlastni prdylku.. a zjevne bez neho u moci nebudou potřeba takovy lidi jako si ty.... človeče prober se kecaš tady o civilizaci a sam si o 100 let pozadu... už davno pominula doba kdy se cinkalo kličema pro svobodu.. tu už tu mame... a to že nekdo posloucha technu a hlasi se k jine kultuře než ty neznamena že nemuže mit taky VŠ... viz abys me nenazval nagelovanym blbečkem tak je mi 26 a techno posloucham už 8 let , sem jeden ze zakladatelu jedne nejmenovane bookingove a produkčni agentury.. tedy jestli ti to neco řika ovšem.. a praci mam a vim co je to prace... ale pochybuju o tobe.. pač k Vojakum a Policajtum se hlasej jen ti kerejm se nechce delat... ... :D
oznámit obsah

<< novější   první   starší >>


 
 
 
 
Články
My jsme ti, co se za prezidenta stydí!!!
 

Ne, vážně nejsme na jižní Moravě všichni lidovci. Dokonce ani většina z nás lidovci nejsou. Přesto porazila senátní kandidátka, Anička Hubáčková, za KDU ČSL, dlouholetého politického matadora Zdeňka Škromacha.
 

Možná to tak většina z Vás nevidí, ale jsou v Česku ještě oblasti, kde se při slavnostních příležitostech nosí kroje!
 

Zapomněl jsem Vám tenkrát říct, že ty dvě holky (Pravda a Láska), nezvládnout to samy a počítají s Vámi!text: Zdeněk Svěrákhudba: Jaroslav Uhlířzpěv: David Koller
 

Prostě je léto :)
 
 
 
Erotické Flash Hry
Propracovanější erotická adventura s příběhem.
 

Pohrajte si s milostným párem na pláži. Vašim cílem je se přes postupné uspokojování krásné opálené slečny dostat až k tomu, kdy tato slečna uspokojí svého partnera a tím hra končí. Vyzkoušejte třeba masážní krém schovaný v tašce nebo květinu rostoucí opodál.
 

Jedna z dalších takzvaných svlékacích her. Cílem hry Undress an Asian Girl je zatočit kolem štěstí a zastavit ho na políčku undress. Políčko dress naopak slečnu zpět obleče.
 

Krásná japonská slečna uvízla v okně. Váš úkol však není vysvobodit ji, ale pěkně si s ní pohrát. Můžete jí hladit, sundávat oblečení a další mnohem pestřejší věci. Zkuste dívku vzrušit tak, aby červený sloupec vystoupal až nahoru. Modrý sloupec však musíte udržovat co nejníže, abyste tuto krásku moc nenaštvali.
 

Pouliční závody plné sexu.
 
reklama | novinky | dotazy, připomínky | návrhy | kontakt | Allstar Group s.r.o. © 2005-2015

0.0070109367370605
Connections: 5
QotH: Im too restless to be satisfied with silence, So I ll push further through the night.